83. Mieliście nadzieję?

Pewnie mieliście nadzieję, że już nic nie wyduszę z siebie dziś, ale nic z tego. Za to będzie szybko i krótko.

Sympozjum Kontratakuje

Pod moim paszkwilem o Sympozjum Komiksologicznym ukazało się kilka komentarzy. Uważam to za warte uwagi, bo miał podnieść dyskusję. Zapraszam wszystkich, nie trzeba się rejestrować, ale proszę, żeby anonimy wypierdalały, a starych wojaków z naszej strony proszę o umiarkowanie, żeby nie robić wody na młyn przeciwnikom. Merytorycznie podejdźmy, jeśli ktoś chce.

Co mówiła Midare?

Miare mówiła, że narysowała trzeci rozdział ostatniego sezonu CMD. Jak dostanę, to zostanie opublikowany tam, gdzie zawsze. Tym razem szybko poszło.

Staroć

W labiryncie

Gdzie na piwo?

Najprawdopodobniej za tydzień do Kawangardy, na przedpremierę Dolnej Półki i timofa. Detale podamy, jak ustalimy, ale jest to akcja w miarę pewna.

Tydzień później w Łodzi, klasycznie, wielki zlot polskiego fandomu. Mam w planach dotrzeć już w piątek. Jeśli ktoś wisi mi piwo (albo ja komuś), to będzie dobra okazja. Będę się kręcił po stoisku timofa/Mroi/DP, a w sobotę mam ponoć prowadzić prelekcję o Batmanie Breyfogle’a z samym Breyfoglem, ale plan na ten temat milczy. Możliwe, że ktoś czegoś nie wiem.

Ostrzeżenie!

Pracuję nad nową dłuższą fabułą. Nie nad IB tym razem, lecz czymś zgoła odmiennym. Powiem, jak będzie gotowe, możecie się chwilowo nie denerwować, jeszcze długo. Autor rysunków należy do wyjątkowo leniwych.

Dziękuję za uwagę.

Avatar

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...