bele to jęcząca lafirynda

Nie inaczej. Kto to zacz? Oto on.

Chciałem dać tytuł “bele to upierdliwa dziwka”, ale był trochę zbyt obraźliwy. Nie, nie dlatego, że córka może przeczytać, bo jeszcze nie umie czytać. Ba! Mówić nie umie. Tak po prostu się skrygowałem.

stepowanie.jpg

Powyżej jest szkic rata do scenariusza “Stepowanie kota w mroku”, który może trafi do trzeciego numeru magazynu Kolektyw. Czy trafi, to zależy od różnych czynników. Pokazałem, więc zostało już tylko pokazanie jakiegoś szkicu au, który będzie ilustrować scenariusz “Ekspedycja ratunkowa” do tegoż pisma.

Sam kolektyw będzie na WSK ’08 i na razie tyle.

Na B180 strzelił właśnie tysiąc odwiedzin – to chyba sympatycznie, jak na podcast, który ma zaledwie 2 miesiące. Szczególnie, że w tym czasie audycje zostały wysłuchane ok. 700 razy. Myślę, że to znak, że ta forma aktywności komuś się jednak przydaje. Cieszy. Szczególnie, że czekają w kolejce naprawdę fajne komiksy. Można też zamówić sobie audycję o wybranym komiksie, o ile znajduje się on w kolekcji mojej lub JAPONfana.

Na grajdołku podcastowym być może pojawi się kolejny gracz, nie chcę zapeszać, ale życzę chłopakom powodzenia, bo to będzie ostre walnięcie, jeśli się za to wezmą.

Dolna Półka – na razie żadnych konkretów prócz tego, że obok magazynu Kolektyw chcemy też w przyszłym roku wypuścić na ryneczek kilka innych albumów komiksowych. Na początek pójdą przygody pewnego sympatycznego wampira autorstwa dwóch znanych w grajdołku ludzi. Szczegóły przy okazji, jak jakieś się pojawią.

Wygląda na to, że moja opinia o NSS Śledzia przyjęła się z beknięciem, w każdym razie dziękuję Śledziowi za linkacza, a także Kulturze Gniewu, za to samo. Nie oczekiwałem zbytnio, że moje własne spojrzenie zostanie przyjęte ciepło, bo odstaje od ogółu, za to statystykom te dwa linki zrobiły dobrze. Strach mnie ogarnia, bo chciałem podzielić się uwagami na temat Śmierci.

Maciejowi takie same i tym samym umotywowane podziękowania za to, że, chyba odrobinę wbrew intencjom, w pewnych kręgach zareklamował Mojego bohatera.

Kto jeszcze przegapił, niech poczyta Voids. Dobre, ładne, nastrojowe. Od dawna śledzę, nie wiem, czemu dopiero teraz o tym piszę.

Grzesiu, szczęśliwy jesteś?

Avatar

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...