300

podcast.jpgZaczęło się przypadkiem. Kumple zrobili swój podcast, a Egmont wydał słabszy komiks z Batmanem. Tak było i nie ma w tym kłamstwa.

Swój pierwszy podcast wyemitowałem 20 września 2007 roku. Miał niecałe 3 minuty, bo zapoczątkował serię B180 – o Batmanie w 180 sekund. Potem przyszły inne projekty – autorski, mój ulubiony dotąd K-pok, który czasem mam ochotę wznowić na drugą serię, ale wiem, że nie podołałbym czasowo; Kombinat, który gonzo wymyślił i porzucił, a który teraz ciągną ludzie zupełnie inni (ja też w sumie opuściłem pokład, tylko wrzucam pliki); Dziady z Lasu, które stały się własną parodią czy też masa innych recenzji, wywiadów i całej reszty pomieszczonych na tym blogu oraz ciekawy, ale też leżący miesiącami odłogiem podcast o Historii okolic Konstancina-Jeziorny.

Wczoraj, w raz z emisją recenzji słuchowiska „Funky Koval. Bez oddechu” stuknęło 300 audycji. Liczę tylko te, które sam nagrałem i złożyłem, nie wliczam tych, w których byłem jedynie gościem. Czy przez siedem lat to dużo, czy mało? Nie wiem. Na mnie robi wrażenie.

Sentymentalnych zapraszam na wyprawę w przeszłość:

Pierwsze B180

Ale to dawno temu było…

Avatar photo

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...

3 komentarze

  1. Jerry pisze:

    Szacunek i gratulacje. 300 sztuk na każdym musi zrobić wrażenie. Mnóstwo czasu i pracy ku uciesze gawiedzi (i pewnie własnej ;) ) A K-Pok wszyscy przyjęlibyśmy z otwartymi ramionami. Nawet jako nieregularnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *