140. Kickstarting

Kilka dni temu dosłownie poprosiłem o wsparcie kupna nowego aparatu.

W zasadzie sam nie wiem, co powiedzieć, bo po dwóch dobach zbiórki kwota dobiła do minimalnej, dzięki czemu projekt już teraz jest udany.

Przyznam się szczerze, że liczyłem na trochę drobnych wpłat od znajomych. Tymczasem wszystko to były kwoty raczej duże – na dobrą sprawę kilka osób dosłownie zrzuciło się na ustawioną w projekcie kwotę.

Nie spodziewałem się tego – nie tak szybko, nie tak widowiskowo. Jestem bardzo mile zaskoczony, tym bardziej, że w przedsięwzięciu wzięli udział i ludzie, którzy znają mnie osobiście, i tacy, których znam tylko za sprawą rozlicznych moich projektów. Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny (w tym i tacy bardzo zaangażowani), lecz nie tylko!

Wszystkim, którzy się dorzucili, serdecznie dziękuję. Daliście mi jasny znak, że robię coś, co ma sens. To dla mnie wyjątkowo ważne. Zbiórka trwa nadal i może nawet uda uzbierać się coś więcej, ale to właśnie tych kilku pierwszych wspierających nadało jej sens.

Wybrałem się wczoraj na półtoragodzinną wyprawę nad rzekę, zrobiłem jakieś półtorej setki zdjęć, przekonałem się, że przejście z FZ20 na FZ200 to naprawdę skok jakościowy – pod wieloma względami. Oczywiście muszę nauczyć się obsługi nowego sprzętu, a jak już opanuję obsługę – muszę w końcu nauczyć się robić zdjęcia. Ale możecie spojrzeć na to, co wymodziłem w Serwisie Zdjęciowym – Zimowa Jeziorka.

Jeszcze raz powiem – dziękuję. Ta kwota, którą już udało się zebrać, to dla mnie bardzo dużo. Ale dużo więcej warta jest świadomość, że kogoś naprawdę interesuje to, co robię.

To na koniec taki mały dynks z taką ruinką niedaleko Parku Zdrojowego.

Willa

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.