Komiksy, które czytałem – darmowy ebook

Komiksy, które czytałęm

Jakiś czas temu, rok albo i lepiej, zebrałem swoje dotychczasowe recenzje komiksowe w jednym wielkim pliku pdf, dostępnym za parę złotych. Jako, że już się dorobiłem kroci na tej inwestycji, postanowiłem wypuścić ten plik ponownie, tym razem za darmo.

Podzieliłem dotychczasowy urobek na dwa zbiory, każdy po 50 tekstów. Pierwszy wrzucam już dziś, drugi będzie w kolejny poniedziałek. W przygotowaniu kolejna pięćdziesiątka, ponieważ jednak ostatnio jestem leniwy i częściej nagrywam podcasty o komiksach niż piszę, to chwilę może to potrwać. Chciałem jeszcze zebrać moje komiksowe teksty niebędące recenzjami, ale 50 to ich nie nastarczę. Więc może kiedy indziej.

A więc zapraszam do pobierania: darmowy ebook „Komiksy, które czytałem” #1 z recenzjami komiksów.

92 strony (prawie) samego dobra za zupełnie darmo. Zawiera 50 tekstów z lat 2007-2009. W dodatku ma kolorową okładkę i moje zdjęcie z tyłu. Szaleństwo normalnie.

 

Avatar photo

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...

2 komentarze

  1. Miłosz pisze:

    Jak już ściągnąłem część udostępnionych materiałów, to podziękuję :P Miło z Twojej strony, ostatnimi czasy wróciłem do tematyki komiksów, i zdążyłem już zakupić i ogarnąć cześć tytułów z ciekawszych imprintów zagranicznych, aczkolwiek, głód na ciekawsze pozycje rośnie i pewnie przy okazji dowiem się o jakiś ciekawych pozycjach.

    • Mam nadzieję, że się te teksty na coś przydadzą – różne rzeczy omawiam, ale sądzę, że każdy coś dla siebie będzie w stanie w tej liście lektur znaleźć.

      Muszę tylko wziąć się w garść i częściej pisać, żeby trzecia część miała szansę powstać ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *