Bracia sungari – premiera 1 czerwca

Kiedy Siekacz odjeżdża w świat maszyną ludzi, jego bratu nie pozostaje nic innego, jak tylko ruszyć mu na ratunek. Czeka go pełna przygód i niebezpieczeństw droga, na której musi przezwyciężyć trudności i pokonać swoje słabości. Na szczęście nie będzie po niej kroczył sam – zawsze może liczyć na pomocną łapkę bardziej doświadczonych zwierząt.

Co dzieje się na peryferiach świata ludzi, kiedy nikt nie patrzy? Jakie tajemnice kryją się w drewutniach, przydrożnych rowach i nadrzecznych zagajnikach? Czemu Master Sensei kroczy spokojnie wśród zgiełku, co buduje inżynier Yonzi, jakie imiona mają pszczoły i kto może latać wierzchem na rybitwie?

Oto awanturnicza powieść o tym, jak stać się bohaterem mimo woli – bo czasem sungari musi zrobić to, co sungari musi zrobić.

Ala Biedrzycka – nauczycielka – postanowiła napisać książkę dla swoich uczniów, aby uprzyjemnić im kwarantannę i dać odetchnąć rodzicom. Do współpracy zaprosiła swojego męża, pisarza fantastyki. Tak powstała niesamowita powieść przygodowa rozgrywająca się w świecie zwierząt – ale tych żyjących na peryferiach świata ludzi. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat (i dla wszystkich innych też), zarówno do czytania przez rodziców jak i samodzielnego (w przypadku starszego czytelnika). Przekonajcie się, co z tego wyszło!

Książka będzie dostępna bezpłatnie od 1 czerwca – w prezencie na Dzień Dziecka.

Avatar photo

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *