Wyjście z getta

Zainspirowany tekstem o tym, że tablety to przyszłość, która nas wyrwie z getta, wychodzę, kolejny już raz, naprzeciw zapotrzebowaniu i obejmuję moimi długimi ramionami wiek XXI, który zresztą trwa już ponad dekadę.

Jednym słowem, udostępniam obecnie w formie elektronicznej moje komiksy, które dotąd dostępne były w formie elektronicznej. Dla tych, którzy nie załapali się na papierowe zeszyty (nie było trudno, zważywszy, że część miała po trzy wydania), najlepszy moment, aby zassać radośnie na swoje ajpadaki, koreańskie podróbki i całą resztę urządzeń, które zbawią komiks, a nas uczynią bogaczami.

Mnie nie uczynią, bo niniejszym udostępniam swoje komiksy całkiem za darmo – dokładnie tak samo, jak robię to od 2005 roku.

A więc żegnaj getto, witaj techniko przyszłości! Już wkrótce także w tej formie zapowiadana od półtora roku premiera, czyli antologia z krótkimi komiksami do moich scenariuszy. Także elektroniczna, także za darmo! O wielkie nieba, co też się dzieje! Tylko czekać na gniewne głosy niektórych twórców, że psuję rynek (Maciek, trzymaj się, jest nas już dwóch z całego legionu)!

A, byłbym zapomniał. Starość nie radość. Darmowe komiksy w wersji elektronicznej do pobrania na tej stronie

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.