Wypad!

Drodzy politycy i niedoszli politycy (szczególnie cała banda tych drugich, bo jest ich dużo więcej)!

W ostatni weekend poświęciłem swój cenny czas i jedna z was dostała mój głos. A teraz do roboty, biegiem marsz zdzierać swoje wstrętne mordy z płotów, słupów, latarń, tablic, ogrodzeń, przystanków, mostów, wiaduktów, i czego tam jeszcze w moim rodzinnym mieście.

Aż mnie telepie jak rano jadąc do roboty muszę patrzeć na te wstrętne ryje wszystkich tych przegranych i nielicznych wygranych. A na jedną taką mendę uśmiechniętą patrzę od czterech lat, bo zapomniała baba brudna zebrać swoje wyborcze śmieci po poprzednich jeszcze wyborach.

Do roboty więc, śmieciuchy. Nie mam ochoty oglądać was więcej, niż to konieczne. Jak będę chciał was zobaczyć, to włączę Wiadomości. Sprzątać, wybrańcy narodu. Sprzątać po sobie.

Avatar photo

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

2 komentarze

  1. SStefania pisze:

    Kiedyś słyszałam, że są jakieś grzywny dla niesprzątających po sobie sztabów… Ale nikt się tym i tak nie przejmuje. Plakaty znikną kiedy wiatr i deszcz je zmyją do rynsztoka, który później będzie zapchany i ulica będzie stać w wodzie. Proza życia.

    • Avatar photo godai pisze:

      O dupę roztłuc te grzywny – taniej zapłacić i zostawić, niż posprzątać. Powinno się obciążać rachunkiem za sprzątanie i grzywną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *