Nowości na FKW

Miało było być Gniazdo Światów z szortami, ale różne kwestie spowodowały przesunięcie tego projektu na jesień. Co w zasadzie pozostawiło pustkę, której znieść nie mogłem. No bo jak pojawić się na konwencie bez własnej produkcji?

No i znienacka jest rozwiązanie.

Piąty zeszyt CMD będzie dostępny, jak zwykle w oszałamiającym nakładzie, oscylującym gdzieś około pół setki. Mało tego,  będzie dostępny jak przykazała tradycja z zeszytu czwartego (ktoś jeszcze pamięta? ileż to lat temu było) w wersjach. Konkretnie w dwóch. Konkretnie jedna będzie czarno-biała z kolorową okładką i kosztować będzie piątkę, druga zaś będzie miała kolorową okładkę różniącą się pewnym detalem grafiki, ale będzie także miała w środku kolorową historię spod ręki JT (reszta i tak była czarno-biała) oraz jakiś coś – pewnie pójdę na łatwiznę i będzie to po prostu numerowany nakład. No i ta kolorowsza wersja będzie o złotówkę droższa.

Dostępne jest także składanie zamówień na zbiorcze wydanie całości CMD w miękkiej oprawie. Koszt póki co nieznany, będę w stanie się dookreślić po rozpoznaniu zainteresowania. Wydanie zawierać będzie wszystkie 100 odcinków plus bonusy – być może niekoniecznie te z zeszytów, bo to już było, ale jakieś nowe, lepsze itd.

Avatar photo

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...

6 komentarzy

  1. au pisze:

    OMG, co się stało z lejałtem

  2. nicun pisze:

    To ja, jakby coś, zamawiam zeszyt kolorowszy :)

  3. ChC pisze:

    Ja też, ale nie będę na KW. Więc pewnie i tak kicha z tego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *