5.000 audycji B180

Tytuł, oczywiście, jest celowo mylnie skonstruowany.

B180 nie ma 5.000 odcinków, bo przecież trwałoby to latami. Tak naprawdę, to dziś rano, z dwudniowym opóźnieniem spowodowanym przez świętowanie naszego pierwszego, rodzinnego Dnia Dziecka wespół z dzieciną maleńką (taka jest maleńka, że mnie kark boli od noszenia jej na barana), powiesiłem 41. odcinek podcastu.

5.000 to liczba odsłuchanych audycji – tyle razy zostały one pobrane, czy to przez RSS, czy prosto ze strony, lub wysłuchane na stronie. Przy ponad 3.000 odwiedzin, które są akurat nijak miarodajne, daje to jednak pewne pojęcie o ruchu – wygląda, że każdą średnio wysłuchano dobrze ponad 100 razy. Rekord padł przy podcaście o Batman vs Predator III: Więzy krwi – jakieś ćwierć tysiąca odsłuchań.

Jak na taki mały, hobbystyczny projekt, to uważam, że udało nam się z JAPONem coś osiągnąć. Zdaje się, że mamy nawet w miarę stałe grono słuchaczy.

Miło jest robić coś, co sprawia nam przyjemność. A jeśli dodatkowo komuś jeszcze – to tym bardziej. Niedługo przed nami kamień milowy – 50. odcinek B180. Obaj wierzymy, że będzie dla kogo go nagrać.

Dzięki!

Avatar

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...