Z nowym godom

Ponoć koniec roku to sezon podsumowań. Nie miałem czasu, a na początku roku podsumowania są pożądane mniej, niż zapowiedzi, więc krótko i na temat.

15 lutego zostanie opublikowana w całości polska wersja komiksu CLUSTER – Adolescence Sucks Anyway. Niektórzy z was znają już wersję angielską, będą mieli okazję porównać. Data taka wynika z faktu, że do tej pory zakończy się publikacja wersji angielskojęzycznej.

Na wiosnę powinniśmy spodziewać się niespodzianki, o której na razie cisza, bo nie chcę zapeszać. Ani ja, ani chyba nikt inny, zaangażowany.

Za to już wkrótce nowy twór na polskiej scenie netkomiksowej, czyli wypełnimy lukę, do tej pory pustą. Oczywiście w związku z powyższym. Nic nie rozumiecie? Trudno.

W nadchodzącym roku CMD nadal wychodzić będzie nieregularnie, czyli jak akurat się przytrafi.

Innocent Blood, wierzę, zostanie wznowione. Kiedy – tego sam chciałbym się dowiedzieć, bo zależy to niestety od rysowniczki, nie ode mnie. Nie chciałbym, aby projekt ten podzielił los Dekameronu. Jeśli upadnie, historia najwyżej ujrzy światło dzienne w innej formie.

Na razie nie planuję żadnych nowych serii komiksowych, jednak na pewno trafią się jeden czy dwa krótkie komiksy. Jeden z nich jest już na etapie powstawania grafiki. O wszystkim będzie na bieżąco.

No, a teraz, cóż, przyjemnego roku.

Avatar

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.