Gorące lato z WN

WNNadciąga naprawdę gorące lato z Worlds Nest.

Ujmijmy to tak – gdyby nie kmh (ke?) to nie byłoby tego wszystkiego. To on poradził godai’emu znaleźć sobie grafika. Widać tym razem dobra rada była faktycznie dobra.

1 lipca (cholernie niedługo) ruszają dwie nowe serie komiksowe, scenariusz do obydwu popełnił godai.

Innocent Blood zapowiadany od dawna to raczej mroczna, raczej brutalna i barwna podróż w czasie i przestrzeni, mistrzowsko zilustrowana przez Motoko. Zabierze nas w samo serce Europy tuż po wojnie, gdzie dwoje kompletnie nie pasujących ani do siebie ani do otaczającego ich świata bohaterów spróbuje zmierzyć się z zagadkami własnego życia.

Seria ta będzie publikowana na razie tylko w języku angielskim, pod adresem http://innocent.comicgenesis.com/

Dekameron nosi taką nazwę nie bez powodu. Błogosławieństwem pomysłu obdarzony został Dante, autor niezwykle wyrazistych, pełnych energii czarno-białych ilustracji. Pierwsze rozdziały powstały na podstawie istniejącego wcześniej opowiadania godai’ego i zgodnie z tym, co sugeruje tytuł, przedstawią mocno erotyczne przygody pasażerów pewnego dużego statku. Tym komiksem pragniemy wypełnić pewną lukę na rynku rodzimym, gdzie brak jest komiksu erotycznego, ale nie wulgarnego; przy tym czasem śmiesznego i nie udającego, że jest wielką sztuką, ani nie obarczonego scenariuszem, z którego wyłazi odraza zakompleksionego autora do erotyki.

Seria ta publikowana będzie na razie tylko w języku polskim, pod adresem http://dekameron.comicgenesis.com/

Darmowy hosting ComicGenesis niech będzie błogosławiony na wieki.

Avatar

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.