Kup obraz

Nadeszedł kryzys i postanowiłem się sprostytuować.

Oczywiście nie mam tu na myśli prostego dania dupy, bo leży to poza zasięgiem moich zainteresowań, jest także jako źródło dochodu mocno chyba przereklamowane.

Mam na myśli sprostytuowanie się artystyczne, chociaż do tego przymiotnika w odniesieniu do mnie wiele osób spośród czytelników tego bloga i moich osobistych znajomym, mimo darzenia mnie niekłamaną sympatią, mogłoby mieć poważne zastrzeżenia.

Tym bardziej, że sztuka to raczej użytkowa i popularna. No, użytkowa to też złe słowo. Sztuka popularna.

Postanowiłem więc produkować obrazy – w stylu, ponoć, dość ostatnio popularnym. Wykonane są na płótnie, farbą akrylową – a więc trwałe i łatwe w obsłudze, z przyjemnym dla oka połyskiem i fakturą farby na płótnie.

Mogą to być na ten przykład portrety:

Portret Żony – do tego stopnia podobny, że półtoraroczne dziecięcie z radością krzyczy “Mama!” na jego widok. Mogą to być różne inne sprawy, dotyczące twojego hobby. Np. z mojego obszaru, czyli komiksu, coś takiego:

Albo też jeszcze zupełnie inne grafiki:

catgirl

Dzięwczęcie z kotem – projekt przygotowała moja mała siostrzyczka, ja go tylko namalowałem, w ramach prezentu na jej nadciągające 18. urodziny.

Jeśli chodzi o wymiary, to gama jest w miarę dowolna (w ramach dostępnych materiałów), zaprezentowane mają od 30×40 do 50×65 cm, są więc dość duże i to nie jest górna granica. Mniejsze i większe są osiągalne.

Możliwe jest w tym stylu namalowanie w zasadzie prawie wszystkiego – portrety przygotowuję na podstawie zdjęć, pozostałe projekty zależnie od potrzeb. Możliwe jest także przygotowanie i dostarczenie własnego projektu.

Podstawowy zestaw to czarna grafika na białym tle, ale możliwe są również inne zestawienia kolorystyczne – to już indywidualnie do ustalenia.

Cena przy podanych parametrach to 120 złotych polskich + koszta przesyłki, jeśli nie będzie miał miejsca odbiór osobisty. Oczywiście jest do negocjacji i w przypadku obrazów mniejszych / mniej trudnych w wykonaniu będzie odpowiednio niższa.

Szczegóły mailem na godai małpa gniazdoswiatow.net.