“Kompleks 7215” – zamiast premiery

W dwadzieścia lat po globalnym konflikcie termonuklearnym w zrujnowanej Warszawie żyją ludzie. Chowają się w metrze przed mutantami i innymi zagrożeniami, które sprawiły, że życie na powierzchni przestało być w dawnej polskiej stolicy możliwe.

Borka, najemnik-intelektualista z aliansu Kryształowy Pałac, dowódca oddziału stalkerów, podejmuje absurdalną misję odnalezienia legendarnej Atomowej Kwatery Dowodzenia w Puszczy Kampinoskiej i wyrusza ze swoją drużyną w podróż na północ pierwszej linii, do ostatniej stacji i dalej…

Warszawskie Metro

Mam dwie wiadomości, złą i dobrą.

Pierwsza jest taka, pewnie część się już zorientowała, że dzisiaj premiery ebooka “Kompleks 7215” nie będzie. To ta zła wiadomość.

Dobra jest taka, że nie będzie jej dlatego, że tekst wrócił na warsztat. Pojawiły się nowe warunki, które sprawiły, że pomysł napisania dłuższego tekstu, dotąd z uśmiechem odrzucany, postanowiłem jednak wziąć pod uwagę. Jeżeli dobrze pójdzie, z opowiadania uda mi się stworzyć powieść, ale to będzie wymagało wielu miesięcy ciężkiej pracy. Trzymajcie więc kciuki.

Wybaczcie zamieszanie. W tym momencie nic więcej powiedzieć nie mogę. Będę informował na bieżąco.

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.