Się kręci

B180 – 25 odcinków, ponad 2000 wizyt. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i JAPONfana, który jest moim wiernym Dickiem Graysonem.

Tych, co jeszcze nie słyszeli naszych dywagacji o Batmanie, zapraszam do odwiedzin na http://b180.gniazdoswiatow.net

Komiks Forum – zasłużona i od jakiegoś czasu zahibernowana inicjatywa powraca. Na razie nie wiem, co z tego będzie, ale trzymam kciuki, może spotkamy się z Witkiem na sąsiednich stolikach na WSK?

I na koniec nominacja do nagrody Żenada Wszechczasów.

Warmonger na forum BK: Trzeba mieć niezłą fantazję, żeby takie coś publicznie pokazać. Za to pełen respekt. Dlatego ten pasek bawimowa o tym gównie.

Nie, War, trzeba być skończonym idiotą, żeby pokazać takie gówno. I jeszcze gorszym, żeby się z tego śmiać, ale to, że jesteś kretynem udowadniałeś wielokrotnie przy innych okazjach.

Gratuluję jednocześnie upadku BK. Wycofała się połowa uczestników (jak nie więcej), każdy olewa regulamin, Cur nie jest w stanie zrobić nic, prócz banowania na oślep i rzucania tekstami w stylu „to moja piaskownica, jak się nie podoba, to wypierdalać”.

Gratuluję, Cur. Zarżnąłeś jedną z fajniejszych inicjatyw w polskim webkomiksie. Mam nadzieję, że masz maila do autora Tanka. Będzie gwiazdą czwartej edycji. I będzie was przynajmniej trzech na widowni. Ty, on i Warmonger.

Avatar

Bartek Biedrzycki

Autor książek, komiksów, podcastów i papierowych modeli.

You may also like...